تبلیغات
بدو تو گرمه - عجیب ترین
حرفه ای ترین قالب های وبلاگ
دانلود رایگان

بدو تو گرمه

دربارهمدیر وبلاگ:
مهدی حسنی

» صفحه نخست
» ایمیل مدیر
» ارتباط با ما
» آرشیو مطالب
» لینك آر اس اس
» طراح قالب

آرشیو مطالب

» مرداد 1389
» تیر 1389
» خرداد 1389
» لیست کامل آرشیو ماهانه

مطالب پیشین

» دانلود فیلم The Final Destination به صورت 3 بعدی
» دانلود فیلم My Bloody Valentine به صورت 3 بعدی
» دانلود فیلم Dread 2009
» اطلاعیه
» دانلود فیلم Prince of Persia: The Sands of Time شاهزاده ایرانی
» تاریخچه عدد صفر
» دانلود فیلم Centurion 2010
» دانلود فیلم Twilight Saga new moon
» دانلود فیلم Autumn
» دانلود فیلم Star Vehicle
» عجیب ترین
» هوس های مورچه ای
» دانلود آلبوم جدید استاد شجریان(غوغای عشقبازان)
» زیباترین پیامک ها عاشقانه
» ورزش های مناسب صبحگاهی برای جلوگیری از کمردرد

آمار وبلاگ

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

نویسندگان :
مهدی حسنی

.

عجیب ترین

مرتبط با :
دردسر غذای اعراب در قطب

عصر ایران- یک گروه از گردشگران عربستانی که برای سفری تفریحی به گرینلند رفته بودند، به دلیل نافرمانی از توصیه های راهنمای خودبه دردسر افتادند.

به گزارش عصر ایران، روزنامه تایمز لندن نوشت: بنا به شرایط حیات وحش گرینلند، گردشگران خارجی نباید غذاهایشان را درون کمپ ها بپزند زیرا با حمله حیوانات وحشی نظیر خرس قطبی روبرو می شوند؛ اما این گروه عربستانی که برای اولین بار به این منطقه آمده بودند، با زیر پا گذاشتن قانون، خودشان را به خطر انداختند.

این روزنامه افزود:سعودی ها كه بی توجه به مقررات در حال طبخ غذا بودند ناگهان با حمله خرس مواجه شدند و تنها با شلیک تیر هوایی، خرس مهاجم را از محل دور کردند اما در روزهای بعد، خرس مذکور مجددا به محل باز می گشت تا با مراجعه به کمپ، بتواند غذایی پیدا کند.بیدار سازی وجدان سارقین با بچه

عصر ایران- یک مادر هندوراسی برای جلوگیری از سرقت محصول سیب زمینی و پیازش، هر روز کودک خود را نیز همراه با محصولات نامبرده به بازار می برد.
  روزنامه گاردین چاپ انگلیس نوشت: این زن هندوراسی برای اینکه به سارقان ثابت کند که از راه فروش سیب زمینی و پیاز خرج بچه اش را می دهد، او را کنار محصولات می خواباند تا بدین وسیله وجدان آنها را زنده کند.

گفتنی است همسر این زن در جریان کودتای رقیب زلایا جان خود را از دست داده است.مخالفت مردم چین با قانون منع دو و چند قلو زایی
 
 دولت چین که قانون تک فرزند ماندن خانواده های چینی را به تصویب رسانده و برای جلوگیری از افزایش جمعیت این کشور آنرا پیگیری می کند، اخیرا قصد داشت نحوه مقابله با مادرانی که دو یا چند قلو به دنیا می آورند را اصلاح کند اما با مخالفت شدید روبرو شد.

به گزارش عصر ایران به نقل از چاینا دیلی، در صورت تصویب قانون جدید، زنان خواهند توانست اقدام به سونوگرافی کنند اما با ثبت رایانه ای سابقه بارداری او، مانع از سقط جنین نیز خواهند شد.

این روزنامه افزود: انجام سونوگرافی در چین ممنوع است زیرا خانواده ها در صورت داشتن جنین دختر، او را نگه نمی دارند و اقدام به سقط جنین می کنند. به همین دلیل مقامات سعی دارند با هموار کردن راه انجام سونوگرافی، علاوه بر تشخیص مادران چند قلوزا، آمار سقط جنین را نیز کاهش
دهند.


هفتاد میلیون تومان دستمزد مدل لباس سگ ها

یکی از مدل های لباس کشور چین که همیشه به همراه یک سگ خود روی صحنه نمایش میامد، حال جای خود را با او عوض کرده است و سگ مدل روی صحنه حرکت و صاحبش فقط او را همراهی می کند.به گزارش عصر ایران به نقل از چاینا تایمز، این سگ که حین نمایش فقط روی دو پای خود حرکت می کند، جذابیت خاصی به برنامه می دهد و عمده تماشاگران برای مشاهده آخرین مدل لباس چهارپاها در شو این حیوان شرکت می کنند.

گفتنی است مبلغ کرایه این سگ برای حضور دو ساعته اش در شو لباس، 70 هزار دلار معادل هفتاد میلیون تومان است.


عجیب ترین طرح توریستی جهان

  دولت هند برای افزایش آمار گردشگران ورودی به این کشور ایده جالبی به کار بسته است.

به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه ایندیا تایمز،ماجرا از آنجات آغاز شد كه فشار دولت هند به مردم اوتارپرادش که از مناطق فوق العاده فقیر هستند برای بازسازی خانه های محقرشان راه به جایی نبرد زیرا آنها توان بازسازی اماکن مورد انتقاد دولت را نداشتند.

این روزنامه افزود: زمانی که درخواست دولتمردان هند به جایی نرسید و مردم خانه های محقرشان را بازسازی نكردند ، فكری به ذهن مسوولان گردشگری هند رسید و برنامه بازدید از مناطق محروم و تجربه برنامه سفر به اماکن فقیر توسط آژانس های مسافرتی در برنامه قرار گرفت و قرار شد هر گردشگر که بخواهد در خانه فقرای هندی بخوابد و غذای آنها را بخورد، مبلغ 150 پوند انگلیس به میزبان بپردازد!

این طرح با استقبال توریست های خارجی مواجه شد و توریست هاس تنوع طلب برای این كه از نزدیك فقر هندی ها را تجربه كنند ،‌بخی از سفرشان به هند را به این برنامه اختصاص دادند تا زمانی را در خانه های محقر فقیران هندی زندگی كنند و از غذای آنان بخورند و گشتی در آن حوالی بزنند.

 با گذشت چند سال از این پیشنهاد، وضعیت اقتصادی مردم اوتارپرادش بهتر شد و حالا که آنها می خواهند به بازسازی خانه هایشان بپردازند، دولت مخالفت می کند.

دلیل دولت هند برای مخالفت با درخواست مردمی که زمانی خودشان مخالف نوسازی بودند این است که دولتمردان این کشور نمی خواهند آمار گردشگرانی که به اوتار پرادش سفر می کنند کاهش پیدا کند.

آمار گردشگران ورودی به اوتار پرادش در سال 2008 میلادی، نه میلیون و دویست هزار نفر اعلام شده است.


نوشته شده توسط مهدی حسنی در دوشنبه 25 مرداد 1389

نظرات ()
Powered By mihanblog.com Copyright © 2009 by bo22garmeh
This Themplate By Bia2Garmeh.Com